لیبل چاپی رول
یکی از زمینه های فعالیت شرکت آشنا برچسب تولید کننده لیبل چاپی رول ، چاپ لیبل های آرایشی ، بهداشتی ، شیمیایی و سموم ، خودرویی ، دارویی ، غذایی ، صنعتی و صنعت نفت و تولید کننده لیبل چاپی بصورت رول و شیت می باشد. شرکت آشنا برچسب دارای ماشین آلات فلکسو مخصوص لیبل چاپی رول است. واحد چاپ مجموعه آشنا برچسب آماده ثبت سفارش و تولید لیبل چاپی رول و شیت بر روی انواع مختلف لیبل های پشت چسب دار نظیر لیبل های کاغذی،پی وی سی (صدفی)،متال،ترانسپارنت، اموال ، پشت متال، وید، لایه شونده وغیره …با چاپ هفت رنگ،UV ،UV موضعی،طلاکوب، نقره کوب وروکش سلفون بر روی انواع لیبل بصورت رول وشیت (ورقی) و امکان قالب سازی، دایکات و پوشالبرداری لیبل در ابعاد مختلف بوده لذااین مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان در مورد مشاوره، تعرفه در خصوص لیبل های چاپی، لیبل های سفید، ریبون و موارد دیگر می باشد.

لیبل چاپی رول

لیبل چاپی رول

لیبل چاپی رول :
جهت آشنایی بیشتر با نحوه ی کارکرد هریک از روش های چاپ افست ، فلکسو و هلیوگراور توضیحات زیر ارائه میگردد :
چاپ افست :
انتقال اطلاعات در چاپ افست به صورت غیرمستقیم صورت می گیرد به همین دلیل به این روش چاپ افست ( چاپ غیرمستقیم ) می گویند. ماشین چاپ افست دارای سه استوانه‌است . در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی صفحه‌ای فلزی به نام زینک منتقل مـــی‌کنند،سپس این صفحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می‌کنند که فقط نوشته‌ها و تصاویر آن، مرکب چـاپ را بــه خود می‌گیرد.
زینک را به دور نخستین استوانه (Plate Cylinder) می‌پیچند.طرح آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی اســتـوانه دوم (Offset Cylinder) برمی گردد. مطالب از روی پوشش لاســـــــــتیکی با کمک فشار استوانه سوم (Impression Cylinder) به روی برچسب منتقل می گردد.
چاپ فلکسو :
این چاپ به دلیل استفاده از کلیشه های فتو پلیمر یا لاستیکی که قابل انعطاف هستند به نام فلکسو نامیده میشود. سرعت بالا و چاپ به شکل رول بر روی مواد متنوع همچون نایلون، متالایز در تیراژهای بالا همراه با هزینه های کم از ویژگیهای این نوع چاپ محسوب می شود. چاپ فلکسو در واقع نوعی چاپ برجسته است که در آن کلیشه لاستیکی مستقیما با جنس یا لفاف مورد نظر در تماس می باشد.
چاپ هلیوگراور :
هلیوگرام یا همان روتوگراور، سیستم چاپ گود است با کیفیتی بسیار نزدیک به چاپ افست . هرچند مراحل آماده سازی این نوع چاپ بسیار گرانتر از انواع دیگر، چاپ چون افست و فلکسو می باشد. اما برای چاپ ایده آل به شکل رول بر روی BOPP و موادی از این قبیل، بهترین انتخاب محسوب می شود. بخصوص اینکه مصرف لفاف هایی از این نوع برای کارخانجات تولیدی همیشگی و با تیراژ بالا باشد.
تولید انواع لیبل چاپی رول لیبل ، لیبل پشت چسبدار سفید و چاپ انواع لیبل به صورت رول و شیت با پوشال برداری و دایکات همزمان، لمینت، پرفراژ
اجرای نیم تیغ بر روی انواع محصولات پشت چسبدار
تولید انواع فرم های A5 و A4 در سایزهای مختلف
تولید انواع برچسب های کاغذی ( مات – براق – نیمه براق – رنگی – حرارتی ) و PVC مات ، براق ،شبرنگ ، متال ، ترانسپارت ، وید (VOID) جهت مصارف دارویی ، آرایشی و بهداشتی و …
بسته بندی به صورت رول و شیت
تمام تلاش و همت همکاران ما در این مجموعه بر رعایت اصول تعهد , مشتری مداری وصداقت پایه گذاری شده است و امیدواریم بتوانیم با توجه وعنایات خاصه پروردگار به این امر مهم نائل گردیم و فردایی بهتر و روشن تر را برای هممیهنان عزیزمان به ثمر بنشانیم.
برای مشاهده برخی از محصولات، میتوانید به سایت شرکت مراجعه نمایید. همچنین جهت دریافت آخرین لیست قیمت با شرکت تماس حاصل فرمایید.