روکش سلفون براق چیست؟

سلفون، نوعی روکش پلاستیکی خیلی نازک است که پس از پایان کار چاپ، بر روی کار چاپ شده اضافه می‌گردد. دو نوع روکش سلفون وجود دارد: مات و براق.

مزایای کارت ویزیت سلفون براق چیست؟

نسبت به کیفیت و ظاهر شیک قیمتی مقرون به صرفه نسبت به کارت های دیگر دارد.
پوشش سلفون مانع از خراب شدن سریع کارت ها در جیب یا جاکارتی میشود.

به دلیل مات بودن زیبایی و یکدستی خاصی ایجاد میکند

مشخصات کارت ویزیت سلفون

این نوع کارت بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می شود. سپس بر روی آن روکشی از سلفون براق قرار می گیرد . نکته حائز اهمیت این نوع کارت که موجب زیبایی هرچه بیشتر این کارت می شود امکان ایجاد UV موضعی در مکان هایی از کارت که مد نظر شما است، میباشد. UV موضعی در این نوع کارت موجب چندین برابر شدن جذابیت این نوع کارت نسبت به کارت سلفون براق شده است.
کارت ویزیت سلفون براق موضعی دورگرد

کاغذ و چاپ کارت ویزیت

سلفون مات:

( ترکیب شده از کاغذ ساده + یک لایه نازک سلفون مات بر روی اون ) در حال حاضر چندین نوع سلفون مات وجود داره که از طریق لمس کردن میتوان به آن پی برد و از طرفی هر چه سلفون مات نرمتر و لطیفتر باشه کار قشنگ تره و از نظر چاپ بیشتر کارت هایی که از گرافیک قوی برخوردار هستند این نوع کاغذ بدردشان میخورد . و هر چه سلفون لطیف تر باشه طرح ما هم زیبا تر جلوه میکنه ! البته این نکته را باید متذکر شد که باعث مات شدن ۲% کار هم میشود .

سلفون براق:

( تر کیب شده از کاغذ ساده + یک لایه نازک سلفون براق ) این نوع کارت ها سلیقه ای هست و برای متون و همچنین گرافیک های ساده خوب است … گرافیک پیشرفته رو هم من امتحان کردم بد نمیشه اما بدلیل براق بودن شفافیت کار رو بالا میبره . ( ۶۰ در صد کارهای ما از این جنس می باشد چون هم سریع آماده می شه و هم قیمت مناسبی داره )

سایز کارت ویزیت:

کارت ویزیت  سلفون براق در چاپ دیجیتال ( فوری ) در ۲ اندازه ۹*۵ یا ۸/۵*۵/۵ چاپ میشود.